Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Şayet bir yengeç burcu erkeğine gönül vermişseniz, onu duysallık özellikleri konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu sayede onu daha iyi anlayabilir ve sağlıklı ve uzun süreli bir birliktelik kurabilirsiniz. Zodyak ta başka duygusal erkekler de olmasına rağmen, en hassası yengeç burcunun erkeğidir. İkizler burcunun zekayı, aslan burcunun yönetimi ve koç burcunun mücadeleyi simgelemesi gibi, yengeç burcu da duyguları temsil eder.

Nezaket, yengeç burcunun özellikleri arasında çok dikkat çeker. Kendisi kaba olmadığı gibi, başkalarının da kabalığını çekemez. Bu sebeple de, onların karşı cinste aradığı en önemli özelliklerin başında terbiye gelir. Çabucak senli benli olan kadınlar onların ilgisi çekmez. Eğer yengeç burcunun erkeği ile sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız, her zaman saygı ve nezaket kurallarına dikkat etmeniz gerekir. Ebeveynlerine ve özellikle de annelerine olan bağlılık ta, yengeç burcunun özellikleri arasındadır. Yengeç burcu erkekleri, ailelerine layık olabilecek kadınlarla münasebet kurarlar. Unutulmamalıdır ki, burçlar kuşağında annesine ondan daha düşkün bir burç yoktur. Annesini kaynana olarak görüp, annesi ile çekişme içerisine giren kadınların bu ilişkide pek şansları yok demektir. Onları kalbine giden gizli yol anneleridir. Anneleri ile iyi anlaşırsanız onu çok mutlu etmiş olursunuz.

Romantik bir yapı, yengeç burcunun özellikleri arasındadır. Romantizme önem veren her kadının ilgisini çekerler. Sevdikleri kadınların her şeyleri ile alakadar olurlar. Tüm dertlerine ortak olur, çözüm için çaba sarf ederler. Parasal konularda dikkatli davranırlar. Borçlu olmak onları huzursuz eder. Bu nedenle tutumlu kadınlar onlar için daha makbuldür. Bu durumu cimrilik olarak almamak gerekir. Zira yengeçler cimri değil, tedbirli insanlardır.

Yengeç burcu olanlar, aşklarını itiraf etme konusunda son derece çekimserdirler. Sevdiklerini söylemek onlar için hiç te kolay değildir. Ama ilk girişi yaptıktan sonra ısrarcıdırlar. Aşkları uğrunda her zorluğa göğüs gerebilirler.

70378 Okunma